Available in: English   Bahasa   Turkish   Dutch   Go to media page

Büyük Savaş Armageddon

Sultanul Evliya

Mevlana Şeyh Nazım Adil El-Hakkani

Cuma, Aralık 31, 2010 Lefke, Kıbrıs

Allahu Ekber Allahu Ekber Allahu Ekber La İlahe İllallahu Allahu Ekber Allahu Ekber Velillahil Hamd. Sümme Vesselatu Vesselam Elfu Selat Elfu Selam Ala Seyyidil Evveline Vel Ahirin Habibi Rabbil Alemiyn Seyyidina Muhammedin Ve Alihi Ve Sahbihi Ecmaiyn Ve Mentebiahu Bi İhsani İla Yevmiddin. Euzbillahiminişşeytaniraciym Bismillahirrahmanırrahim. Esselamun Aleyküm İbadallah. Selamullahu Aleyna Ve Aleyhum. Esselamu Ala Menitebiahul Huda Ya Rabbi. SubhanAllah Velhamdulillah Ve La İlahe İllallahu Vallahu Ekber Ve La Havle Ve La Kuvvete İlla Billahil Aliyil Aziym.

Ey insanlar, katılanlarımız. Doğudan batıya, kuzeyden güneye, bu dünyadaki herkez katılımcılar olmalı çünkü biz burada bütün insanlara, insanlığa hitap ediyoruz. Ey insanlar, göklerin gücünü hayal edemezsiniz. Sizin gücünüz toz gibidir. Şimdi insanlar teknolojileriyle çok büyüklenirler. Bu hava durumu böyle olup kuşatsa bu dünya üzerinde toz gibi olurlar. Çok kibirlendiler ve şimdi fırtına var derler. Fırtına, başka bir şekil fırtına. Fırtınadan önce kar yağdı. Bir gün, bir hafta ve dünyadaki herşey indi. Soruyorum: “Neden kendinizi yağmura veya kara karşı savunmadınız? Neden? Neden kendinizi korumak ve bir himaye bulmak için evlerinize koştunuz? Neden? Bir daha gönderse, bir günde bir saatte bütün Avrupalılar, Amerikalılar, Çinliler, doğulu ve batılı insanların hepsi altında kalırlar; nefes alamazlar ve ölürler. Utanmazlar! Lüzum eder. Kırbaç? Neredesiniz?

“Biz göndereceğiz.”

“Ne göndereceksiniz eşekler? Ne göndereceksiniz?”

Onlar Kuzey Kore'den Güney Kore'ye füze göndermek isterler: Bu hava şartını ortadan kaldırmak için neden füzelerinizi yukarıya göndermezsiniz? Biraz daha olsa nefes alamazlar. Ne utanmazlıktır Allah'a karşı gelmek! Onlar güneş açınca, fırtına, kar olmayınca, okyanuslar hareket etmeyince ve kasırgalar olmayınca pek cesaretliler, pek kibirlenirler. Neden şimdi cesaretli olmassınız? Neden? Hâyinler, şeytanın köleleri. Şeytan biz çok güçlüyüz diye iddia etsinler diye onlara üfler. Nedir bu? Şimdi onların gücü nedir? Gösterin hadi. Onlar havaalanlarında uyurlar.Eee, bir süre sonra hiçbir şey gelip gitmeyecek ve o insanlar havaalanlarında ölecekler.

Ey insanlar! Ey doğudan batıya insanoğlu! Bunun üzerine düşünmelisiniz. Bu kabul etmediğiniz mübarek aydır. Bizim gâfil Müslümanlar bile bu mübarek Muharrem-ul Haram ayına yeterince hürmet etmezler. Ama bu gece gâfil Müslüman dünyası da Hıristiyanlarla, inanmayanlarla beraber dans yaparlar (yılbaşı için). Tüüh onlara! Onlara göklerden lanet iner. Utanmaz, arlanmazlar! Sizin gücünüz nerde, gösterin? Havaalanlarında binlerce insanlar mahsurlar, hareket edemezler. Onlar anlamı olmayan bu gece için festivaller yapmak isterler. Anlamı yoktur; bu mübarek bir gece veya gün değildir. Eğer mübarek bir gün veya gece olsaydı ibadet etmeleri gerekirdi, Cenabı Hakk'ı tazim ederlerdi. Ama bütün dünyadaki insanlar bu gece şeytana ve şeytâni dünyaya aitler ve şeytanın idaresi altında olduklarını gösterecekler. Şeytana kulluk ettiklerini gösterecekler. Bu mübarek geceyse neden şeytanın kölesi oluyorsunuz?

Âlemlerin Rabbinden bunun son yılbaşı olmasını istiyorum. Ey Âlemlerin Rabbi! Bunu son yap! Bu dünyada yaşayan insanlar başka böyle saçma bir kirli geceye ulaşmasın. Mübarekler nerede? Onlar bakıp bu saçmalık için birşey söylemiyorlar. Ezher ulemaları nerede? Şam ulemaları? Bağdat ulemaları? Hicaz ulemaları? Onlar neden savaşmazlar? “Asla ey Şeyh! Onlar da bu gece dans edecekler” derler.

Tüüüh onlara! Tüüühh onlara! Hıristiyan dünyasına bir tüüüh ise Müslüman dünyasına iki kere. Şeyh bunamış derler. Vay...bunar mıyım be? Sağlam söylüyorum. Değil mi Şeyh Ali efendi? Tövbe ya Rabbi, Tövbe ya Rabbi, Tövbe ya Rabbi.

Bu sebepten dolayı Peygamberler Mührü (s.a.v), Seyyidina Muhammed âlemlerin Rabbinden istedi. Peygamberler Mührü (s.a.v.) âlemlerin Rabbinden nefsimize köle olmamızı istemedi çünkü nefsimiz şeytana aittir. Tövbe ya Rabbi, Tövbe ya Rabbi, Tövbe Estağfurullah, Tövbe ya Rabbi, Tövbe ya Rabbi, Tövbe Estağfurullah. "Mutlu yıllar, mutlu yıllar!" derler. Her yerde pek çok ışıklar yakarlar. Ey Rabbimiz! Ey Rabbimiz, âlemlerin Rabbi, âlemlerin Rabbi! Bizi başka böyle saçma bir geceye, böyle saçma kutlama dediklerine ulaştırma. Hakiki dinlerde böyle gece kabul edilmez. Bu insanlar için şeytâni bir yoldur. Şeytan, “Ben bu milleti idare ediyorum, bütün milletler bana kulluk ediyor, benim emirlerimi takip ediyorlar” diye göstermek ister. Bu asla kabul edilmez. Asla kabul edilmez! “Ey Şeyh Efendi, akşam çok eğlendik, hindi de kestik!” Zıkkım yesinler, zıkkım! “Kendimiz haspalanalım” Haspalansın. Eh, ondan sonra ne olur? Hindi yerleri hepsi zehirlidir. Ve yarın, “Ah karnım, ah başım, ah bilmem ne” derler. Eh, sonra? Hastaneler yetmeyecek. Her şehirde 100 tane hastane olsa insanlara bakmaya yetmezler çünkü doktorlar da sarhoşlar. Hancı sarhoş yolcu sarhoş. Doktorlar da sarhoş, gelen insanlar da sarhoş.

“Efendim, ne oldu be?”

“Karnım ağrıyor.”

“Benimki daha fazla ağrıyor,” der doktor.

“Ey doktorum, başıma birşey oldu. Çok ilaçlar kullanıyorum ama birşey olmuyor.”

Doktor da sarhoş ve “Bende senin gibiyim, gece yarısından beri bir el dolusu ilaç kullandım ama midem çok ağrıyor. Nerden geldiniz? Cehenneme gidin! Bende kendimi düşünüyorum,” der.

Bu yeni yıl eğlencenin son mükâfatıdır. Gelecek seneye kadar hiç bitmez. İnsanlar gelip, “Hastalar çoğaldı, tedavi etmek için insanlara ulaşamıyoruz veya onlara ilaç veremiyoruz ne oldu?” derler. Bu yarın başlayacak çünkü bu gece yiyip içtikleri herşey şeytanın şerefinedir. Âlemlerin Rabbi onları cezalandıracak ve buyuracak; “Siz asla sağlıklı olmayacaksınız, ta ki 'La İlahe İllallah Seyyidina Muhammeden Rasulullah (s.a.v.)' diyene kadar."

Yanlış yolu bırakın, ey insanlar, yoksa sizden size birşey gönderilir. Size göklerden bir intikam gönderilmez, hayır, ama sizden size birşey gönderilir. Hayal edemezsiniz ki bu en büyük savaş Armageddon olur. Ve mübarek rehberlerimize ulaşan şu ki, bu en büyük Armageddon savaşında her beşten dördü ölecek, birisi kalacak. Dünyadaki nüfus 5 milyarsa 4 milyar ölecek 1 milyar yaşayacak. Cenâb-ı Hak bizi affeylesin.

Ey insanlar, ey insanlar! Bunu düşünün. Biz bunu söylemek için sadece zayıf bir kuluz. Şeytanı bırakın ve Rabbinize gelin, Ona secde yapın ve “Ey Rabbimiz, biz Senin kulunuz, erhamna, 'Bize rahmet et' bizi affeyle, bizi affeyle!” deyin. Ey işiten bütün insanlar! Bu gece böyle şeytâni kutlamalar yapmayın. Bu sizi yaratan âlemlerin Rabbini öfkelendirir ve bu yıl dehşetli bir yıl olur. Cenâb-ı Hak bizi affeylesin ve insanları korusun. Ey insanlar, korunmak için Allaha koşun. Cenâb-ı Hak bizi en sevgili kulu Seyyidina Muhammed (s.a.v) hürmetine affeylesin.

Fatiha.

UA-984942-2