Available in: English   Turkish   Urdu   Go to media page

RUH HERŞEYE HAYAT VERİR

Sultanul Evliya

Mevlana Şeyh Nazım Adil El-Hakkani

Salı, Nisan 6, 2010 Lefke, Kıbrıs

Destur Ya Seyyidi Meded Ya Ricalallah.

La İlahe İllallah La İlahe İllallah La İlahe İllallah Muhammeden Rasulullah (s.a.v) Aleyhi Salâtullah Vesselamu. Esselamun Aleyküm Ya Ricalallah Ya İbadallahi Salihin...

Esselamun Aleyküm. Esselamun Aleyküm … Esselamun Aleyküm İbadAllahul Muhlisin. Esselamun Aleyküm Ya Mü’minin Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu.

Euzubillahimineşşeytanirraciym Bismillahirrahmanirrahiym diyoruz ki mütevazı toplantımız korunmuş toplantı olsun. Ve mütevazı toplantımızda şeytan veya kirli gruplarının adım atıp yaklaşmasından mutlu değiliz. Çünkü onlar şeytanla beraberler ve hakka karşı, doğrulara karşı, hakikatlere, hakiki hakikatlere karşıdır. Ruh herşeye hayat verir demektir. Ruh, her vâr olan varlık gücünü ondan alır, onun için istiyoruz. Bazen bu aletler (kamera, bilgisayar vs.), bazı şeytanlar onunla oynar ve girip harap etmek ister. İlahi hitaptan gelen hakiki hitaba parazit yapar. Paraziti bilir misin? İngilizce söyle, parazit.

Evet, şimdi şeytan ayağa kalkar çünkü şimdi bazı dalgalar veya bazı bombalamaların onun kalelerine döndüğünü görür. Bu bombalama daha başlamadı ama böyle beyanatlar farklı yönleri yoklar. Bu ilahi silahlanmaktır. Şeytan bilir ve böyle titremeye başlar. Onun için şeytan üstündeki ve takipçilerindeki bütün tehlikeyi almak ister, şimdi başladı.Recep ayın başından beri. Şimdi kalesine ağır bombalamak başlar. Bir veya iki başlar şeytan çok şeytandır. Akıllı dersen önemli değil. Bilir ki bir merkezden bir bombalama başlarsa bu yarın veya gelecek ay veya gelecek sene bu bombalama yayılacak demektir. Şeytan bunu bilir.

“Sadece o Şeyhin ağır topları bize yönelmedi” der ama şeytan bunun şeytana ve batılına genel bir saldırının başlangıcının işareti olduğunu bilir. Bana bildirdiler ki bana birşey söylerlerse, doğudan batıya bazı merkezler bu şeytanadır. Bunun arkasında büyük bir bombalama geldiğini anlar. Onun için bunu durdurmalıyım ve insanlarımı kalemin arkasında tutmalıyım ve çabalarımızı o kendilerini yolumuzu yıkmak için hazırlanana kullanmalıyız diye düşünür.

Mutluyum, dün gece üzgündüm. Dün gece bana en iyi haber ikram edildi, müjde ikram edildi. Kalbim hoşnut oldu, bunun gibi yoktur. Sultanımıza ulaşan ilahi müjdelerden haber geldi. İslamî dünyada olan şeytan ve şeytâni kuruluşlar İslam dünyası olmayanlardan fazladır. Çünkü şeytan İslamı yıkmak için kuvvetinin çoğunu İslam dünyasında toplar. Şeytan batılı ülkelere dikkat etmez. Şeytan “Onlar cebimdedir, ben onları avladım. Hıristiyanlık sağ elimde, Yahudilik sol elimde, hepsi benimdir. Ama bana ve gayretlerime tehlike İslam dünyasından (gelir). Onun için gücümün çoğunu İslam dünyasında toplarım” der.

Ve ey selefi ulemaları, benimle gelmelisiniz. Ve Ezher-i Şerif uleması benimle gelmeli. Libya’da, İslam dünyasında muhlisler, âlimler benimle gelmeliler. Beni yalnız bırakmamalısınız. Yalnız bırakırsanız önemli değil çünkü ben zayıflığımla 1000 tane şeytana yeterliyim!! Allahu Ekber. Kılcımız milyon şeytanlara yeterlidir. Onlar, İslam âlimleri, ulemalar benimle beraber olmazlarsa umurumda değil çünkü bana ikram edilen ilahi kılıç yeterlidir. Eğer gelip ve bana destek vermezlerse önemli değil ama kılıcım şeytani kaleleri yıktıktan sonra kılıcım başlarına çalışır. Ve ben birşey değilim, ben sıfırım, sıfırım. Bu ilahi uyarmadır. Ben çok zayıfım ama kimse benim manevi kuvvetimi bilmez. Şimdi ben birşey değilim, o kadar zayıfım ama bu benim maddi bedenime aittir. Manevi varlığım Hak din İslamı savunmak için kuvvet giymiştir. Gelmeli.

Ey Rabbimiz, ey Rabbimiz, bir karıncayı bütün karıncalara ikaz ettirmek istersen belki doğudan batıya ikaz etmek için en zayıf olandır. Ve şimdi şeytan İslam dünyasından bazı muhlis doğru insanlar kalkıp "hakiki İslam nerde" diye sorarlar diye korkar. "Peygamberler Mührünün vazifesi nerde" diye ayağa kalkıp sorarlar. Karşı olanların hepsi bir gecede alıp götürülür çünkü Peygamberler Mührü, Seyyidina Muhammed (s.a.v)’dir, insan ve cinlerin Nebisidir. Nebi Resulu Sagaleyn. Benim zayıflığım onlara ulaşmaz ama insanlar ve cin, Sagaleyn var. Bir cin yeterlidir ama bunu insanlara kullanmazlar. Hayır, onlar yeterlidir. Onlar bütün münkirler, inkâr edenlerdir. İnkâr edenler dinozorlardır.

Cenâb-ı Allah o yakışıklı suratı alır ve onlara zulmet ve çirkinlik verir ve (yüzlerinden) kimin şeytanla kimin Âlemlerin Rabbi ile beraber olduğunu anlarsın. Yaşlı bir kimse ayağa kalkıp konuşuyor zannetmeyin. Ben en zayıf olanım ama o kadar güçlü olanlar var…. ooo sonsuz. Ama biz sadece sorumluyuz, bizim Müslüman olma kimliğimiz var. Şimdi ilahi beyanat insanlara böyle zayıf merkezden ulaşıyor. Bizim bir merkez olduğumuzu söylemeye utanıyorum, insanlara ulaşır.

Ey insanlar, sizin tarafınız peygamberlerle beraber olmak, Peygamberler Mührü ve öbür tarafta şeytanla beraber olmaktır. Ey selefi ulemaları, size bir soru soruyorum, bu mühimdir. Cenâb-ı Allah Kurân-ı Kerîm’de buyurur; Bismillahirrahmanirrahiym;

(Yasin;59) وَٱمۡتَـٰزُواْ ٱلۡيَوۡمَ أَيُّہَا ٱلۡمُجۡرِمُونَ

<<"Ayrılın bir tarafa bugün, ey günahkârlar!" >>

Evet? Bu Kurân-ı Kerîm mi yoksa bunu ben mi söylerim? Selefi ulemaları bu insanlara kıyamet gününde olan bir hitap olduğunu söylerler. Ama Kurân-ı Kerîm’in anlamları okyanuslardır. Biz bunu şimdi burada ilkönce Müslüman dünyasına bir hitap olarak kullanırız. Çünkü şimdi bütün Müslüman dünyası Mücrimun başlığı altında yazılır. Bütün İslam dünyasındaki insanların isimleri أَيُّہَا ٱلۡمُجۡرِمُونَ (ey günahkarlar) başlığı altında yazar. (Yasin;59) وَٱمۡتَـٰزُواْ ٱلۡيَوۡمَ أَيُّہَا ٱلۡمُجۡرِمُونَ çünkü insanlar bir numaradan sıfıra gider. Çünkü hiçbir bölge, hiçbir kral, hiçbir başbakan, hiçbir bakan veya Müslüman dünyasından kimse Cenâb-ı Allah’ın buyurduğunu kullanmaz. Estâuğuzubillah;

(Maide;44) وَمَن لَّمۡ يَحۡكُم بِمَآ أَنزَلَ ٱللَّهُ فَأُوْلَـٰٓٮِٕكَ هُمُ ٱلۡكَـٰفِرُونَ

<< Kim Allah`ın indirdiği (hükümler) ile hükmetmezse işte onlar kâfirlerin ta kendileridir >>

Onlar münafık, onlar fâsıktır. Ümmeti yöneten başlar nerde? Nerdesiniz Arapça anlamaz mısınız? Onun için dünyada “Biz Müslümanız” diyen devletler, belki 45 tane Müslüman devletler var. Onların isimleri suçluların altında Mücrimun olur. Cenâb-ı Allah asla aldatmayı sevmez. Onu kimse aldatamaz. Müslümanız demek yeterli değildir (Bakara:111) delillerinizi getirin. Biz demokrasi peşine koşmuyoruz. Demokrasi küfrün, modern hayatın işaretidir. Batılı insanlardan modern hayat istersiniz. Modern hayat nedir? Küfürdür.

Rasulullah (s.a.v) ümmetine batılı ülkeleri takip etmelerini mi nasihat etti? Onun için bütün devletlerinin Mücrimun adı altındadır. Onların hepsi Mücrimundur. Onlar bazı eğitimler almalı. Bunu neden söylemezsiniz siz ey selefi ulemaları? Biz yalan mı doğruyu mu söylüyoruz? Neden o zayıf olan doğruları söylediğini söylemezsiniz? Bu yayını durdurmaya çalışanlar şeytanla beraberdir, alıp götürülürler.

Ey insanlar, Cenâb-ı Allah bizi affeylesin. La İlahe İllallah Seyyidina Muhammeden Rasulullah. Ya Rasulallah, Rabbinin Sana insanlara ulaşsın diye emrettiği bütün ilahi emirleri en mükemmel bir şekilde yerine getirdin ama biz kayıp ettik. Şefaat Ya Rasulallah, şefaatini istiyoruz. Bize adımlarımızı düzeltecek birini gönder. İsimlerimiz bu (Yasin;59) وَٱمۡتَـٰزُواْ ٱلۡيَوۡمَ أَيُّہَا ٱلۡمُجۡرِمُونَ ayetin altına yazılmasın.

Nedir bu? Bütün Müslüman ülkeler futbol takımları kurar. Bu futbol ne içindir? Arabistan’da bile futbol var. Mısır’da futbol, Şam’da futbol, Irak’ta futbol, Yemen’de futbol, Pakistan’da futbol, Türkiye’de. Nedir bu futbol? Başlarına İbrahim’in kavmine düştüğü gibi ilahi taşlar düşer. Ey selefi ulemaları, siz okumadınız mı; Estâuğuzubillah;

(Fil;1) أَلَمۡ تَرَ كَيۡفَ فَعَلَ رَبُّكَ بِأَصۡحَـٰبِ ٱلۡفِيلِ

<< Rabbin fil sahiplerine neler etti, görmedin mi? >>

Okumadınız mı? Cenâb-ı Allah Kurân-ı Kerîm’i hikâye kitabı mı yaptı? Neden düşünmezsiniz? Estâuğuzubillah; (Fil;1) أَلَمۡ تَرَ كَيۡفَ فَعَلَ رَبُّكَ بِأَصۡحَـٰبِ ٱلۡفِيلِ

Şimdi bu sureyi yaşıyoruz. Bu hayatımızın bir manzarasıdır. İbrahim’in orduları gibi. Şeytan pezevenk…sövdürmeyin bana. Şeytan büyük.... ars? (arapça) Ey selefi ulemaları, şimdi insanlar İbrahim ve orduları gibidir. (Fil;2,3) <>

Kurân-ı Kerîm sabit ve devamlıdır. Peygamberin zamanında bitti mi yoksa devam mı ediyor? Kurân-ı Kerîm’de bahsedilenler devam ediyor mu etmiyor mu? Milletinizi neden ikaz etmezsiniz? Emriniz altında olan Müslüman milletinizi Cenâb-ı Allah hikâye buyurmadığını neden ikaz etmezsiniz? Hayır, O birşey buyurduğu zaman sizin içinde geçerli olanı gösterir. Onun dışına çıkarsanız göklerin bombalamaları üstünüze düşmesi hazırdır. Neden söylemezsiniz?

Siz sadece bi’dat, küfür, haram, şirk söylemeyi mi öğrendiniz? Bunun dışında yüzlerce kirli şeyler, kirli fikirler yaparlar onlara neden saldırmazsınız? Ve bunu yapma, şunu yapma diye Müslümanlara saldırırsınız. Neden insanlara sigara içmeyin demezsiniz? Memlekette neden … haram olduğunu söylemezsiniz? Neden söylemezsiniz? Sadece "Makam-ı Rasulullah (s.a.v)’e yüzünüzü çevirmeyin veya “Esselatu Vesselamu Aleyke Ya Rasulallah demeyin” demeyi bilirsiniz. Nedir bu?

Sorumlu olduğunuz yüzlerce noktalar var neden yapmazsınız? Onun için aynada yüzlerinize bakın. Ve Cenâb-ı Allah’tan korkun ki Allah İsrailoğulları gibi yüzünüzü maymuna ve domuza çevirmesin. Dikkat edin, sınırlarınız koruyun. Üstüne çıkmaya çalışmayın, hayır. Ulemalarsanız üzerinde çalışacak büyük bölgeleriniz var. Ulemalar cesaretli olmalılar. Ve MinAllahi Tevfik. Cenâb-ı Allah bizi affeylesin.

Fatiha.

(37 dakika) 37?

Biraz yapmalıyız:

“Dum dum dum dum dum dum dum dum”

“Dum dum dum dum dum dum dum dum”

Peygamberler Mührünün (s.a.v) sancağı altında Müslüman olduğumuz sürece zafer her zaman bizimdir. Hey .... heyyy..... hey..... heyyy......

Sadece Sen Rabbimizsin, herkes Senin kulundur. Ey Rabbul İzzeti Vel Ceberut Sahib Arşul Mecid. Subhanek, Subhanek, Subhanek Tebarekte Ya …Subhanek Subhanek Subhanek... Arşil Mecid.

Fatiha.

İngilizce bilirim. Evet? 40? (40 dakika) Yeterli.

UA-984942-2